XD XENIA DESIGN

Už od svojho založenia v meste Čakovec od roku 1986 Ksenija Vrbanic, XD XENIA DESIGN je v popredí chorvátskej a svetovej módy. S inovatívnou a nekonvenčnou tvorbou v kombinácii s exkluzívnym a jedinečným štýlom, ktorý je založený na dizajne.

Xenia design v popredí svetovej módy

Vďaka netradičnému prístupu k móde sa spoločnosť XD XENIA DESIGN, ktorej kolekcie sa vyrábajú výhradne v Chorvátsku od založenia značky, stala dôležitým členom všetkých významných udalostí na medzinárodnej módnej scéne a poprednom chorvátskom módnom štúdiu. Ako jeden z priekopníkov chorvátskej módnej avantgardy, Xenia Vrbanič nikdy nebola tá, ktorá by sledovala globálne trendy, ale miesto toho vždy usilovala o vytvorenie vlastnej individuálnej a inovatívnej estetiky. Touto snahou, vytvoriť si vlastnú cestu viac ako nasledovať už zavedené trendy, našla značka XD XENIA DESIGN svoj domov vo viac ako 350 obchodoch po celom svete.

Sofistikovaný výber látok, harmonické farby, skutočný zmysel pre nadchádzajúce trendy a architektonický dizajn charakterizujú každú kolekciu XD XENIA DESIGN.

Xenia Design

Kategórie