NIEČO O MNE

Moje meno je Zuzana Uličná a som majiteľkou kamenného butiku Style CONCEPT na ulici Gorkého 3 v Bratislave. Do roku 2014 som pracovala ako účtovníčka. Táto práca ma vôbec nenapĺňala. Nevedela som si predstaviť, žeby som mala byť už navždy pripútaná k PC, číslam a faktúram. Preto som začala rozmýšľať nad zmenou vo svojom živote. Od malička som mala rada módu a ručné práce a ako malá som sa samozrejme rada hrávala s bábikami, najradšej s Barbie. Šila, plietla, háčkovala a tvorila som pre ňu kompletnú garderóbu. Pamätám sa, že "madam" mala viac oblečenia ako mám ja teraz vo svojom šatníku. Už ako gymnazistku ma mama naučila šiť na starom stroji Singer. 


Začala som si zhotovovať oblečenie podľa Burdy, plietla som si pulóvre a svetre. Konečne som sa mohla obliekať podľa svojej predstavy a nie podľa toho, čo diktovali obchody. Neskôr keď som už mala dcéry, tvorila som pre ne, zase som šila, plietla, vyšívala... A práve na základe týchto spomienok som dospela k záveru, že je načase otvoriť si vlastný butik. 

Style CONCEPT som otvorila v roku 2010. Je to multibrandový butik, ktorý ponúka elegantnú a nadčasovú módu od rôznych dizajnérov z rôznych krajín sveta. Vy, zákazníčky, si to neuvedomujete, ale móda žije svojím životom mimo nášho času. Myšlienky módnych návrhárov sa zhmotnené po prvýkrát objavia na svetovej výstave módy na Première Vision Paríž - Miláno - New York. 

Tu návrhári predvedú nové materiály, strihy a prvé vízie módy, ktoré my uvidíme v obchodoch až takmer o 2 roky od tohto momentu. Takže kým sa mnou vybrané modely dostanú k vám, je to dlhá cesta, ale zároveň veľmi krásna a inšpiratívna. V priebehu roka pravidelne navštevujem módne výstavy a veľtrhy v zahraničí, ako sú Paríž, Düsseldorf, Kodaň, Mníchov, Miláno, Londýn. 

Tu vyberám nové značky a hľadám inšpiráciu nielen na prehliadkach, ale aj v samotných uliciach miest, kde toho človek vidí najviac. Vymýšľanie outfitov pre moje zákazníčky ma veľmi baví a mám veľkú radosť, keď moja námaha pri výbere modelov je odmenená predajom v butiku. Konceptom butiku je ponúknuť zákazníčkam maximálny servis a komfort. V pokoji pri káve si môžu vyberať zo širokej škály modelov. Pre náš tím je spokojnosť zákazníčok na prvom mieste! Sme veľmi radi, ak sa zákazníčky u nás uvoľnia, nechajú si poradiť a atmosféra pri nakupovaní je priateľská a veselá. Verné zákazníčky sme prijali do našej rodiny Style CONCEPT a odmenili VIP kartou, s ktorou majú nárok na 10%-nú zľavu. Našim klientkam vychádzame v ústrety a nie je pre nás problém prispôsobiť sa aj mimo stanovenú otváraciu dobu.